Sześć powodów, dla których ćwiczenie jest lepsze po spożyciu marihuany

Sześć powodów, dla których ćwiczenie jest lepsze po spożyciu marihuany

Słowa "marihuana" i "ćwiczenia" mogą nie pasować do siebie na pierwszy rzut oka, ale tak naprawdę idą w parze. Połączenie tych dwóch rzeczy jest czymś, czego być może nie brałeś pod uwagę, ale jeśli chcesz się wzmocnić - naprawdę powinieneś.

Słuchajcie.

Czy wiesz, że zioło jest właściwie najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojej rutyny treningowej?

Jasne, wiemy, że trawka ma moc łagodzenia bólu i stresu, ale czy wiesz, że może również poprawić koncentrację, zwiększyć metabolizm i sprawić, że będziesz BETTER w swoich ulubionych sportach?

Przyjrzyjmy się faktom.

Niektórzy z najbardziej niesamowitych sportowców są palaczami trawki.

Nie wierzysz mi? Hmmmm.

To znaczy, może to brzmieć szalenie, ale pomyśl o tym. Pamiętasz Michaela Phelpsa? Ma (miał?) 22 medale olimpijskie i, jak wszyscy wiemy, jest wielkim fanem rafki.

Ok, więc miał kłopoty i w ogóle, ale poważnie: Jeśli Phelps może palić trawkę i być tak świetny w pływaniu, czy nie pomyślałbyś, że może to odgrywać jakąś rolę w jego osiągnięciach sportowych i podczas ćwiczeń?

Jeśli to nie jest wystarczający powód, aby wprowadzić trawkę do swojego reżimu fitness, naprawdę nie jestem pewien, co jest.

Ale na wypadek, gdybyś potrzebował trochę więcej przekonania, oto 6 konkretnych powodów, dla których ćwiczenie jest lepsze na trawce:

  • Trawka podnosi twój metabolizm.

Zacznijmy od podstaw, więc możemy dostać piłkę toczenia na wyjaśnienie, dlaczego powinieneś być ROLLING tłuszcz przed uderzeniem siłowni.

Marihuana może pomóc przyspieszyć metabolizm, więc można rzeczywiście uzyskać tłuszcz spalanie impuls przed uderzeniem eliptyczny.

Według badań odnotowanych w Men's Journal: "Związki THCV i kannabidiol występujące w marihuanie mogą pomóc podnieść metabolizm, przyspieszyć utratę tłuszczu i obniżyć cholesterol".

Tak więc, jeśli szukasz czegoś ekstra przed treningiem, zapal trochę zielska. To może wydawać się sprzeczne z intuicją, ale nieee, to naprawdę pomaga ci podczas ćwiczeń.

Palacze trawki są po prostu szczuplejsi.

Jak zauważa Wellspring:

"Naukowcy z American Journal of Medicine odkryli, że palacze trawki faktycznie mają o 16% wyższy poziom insuliny na czczo w organizmie niż ci, którzy powstrzymują się od marihuany. Ponadto, badanie wykazało, że użytkownicy marihuany mają o 17% niższy poziom insulinooporności, jak również znacznie mniejszy średni obwód talii niż ich niepalący odpowiednicy."

Kontrolowany poziom insuliny jest kluczem do energii i utraty wagi. Trawka jest dobra dla poziomu insuliny, co oznacza, że trawka jest dobra dla Twojego ciała.

  • Trawka zmniejsza niepokój i sprawia, że jesteś ożywiony do treningu.

Co dziwne, zioło jest kluczowym składnikiem, który pobudza cię do treningu. Po paleniu czujemy się bardziej pobudzeni i gotowi, aby wziąć siłownię szturmem.

Keith Humphreys, profesor Stanford Medical School, powiedział Outside Magazine: "Mamy receptory kannabinoidowe w całym mózgu, a kiedy THC trafia na te receptory, uruchamia system, który zmniejsza niepokój. To, że poczujesz się bardziej agresywny, jest naturalną reakcją na narkotyk."

Tak więc, podczas gdy można by pomyśleć, że zioło będzie cię schładzać i zmusi cię do samozadowolenia, aby rozpłynąć się na kanapie, całkowicie fałszując siłownię, to faktycznie może pomóc ci przygotować się do rutyny.

To zmniejsza niepokój i pompuje cię! Kto wiedział?!

  • Trawka może sprawić, że będziesz lepszy w sporcie.

Marihuana może dosłownie uczynić cię lepszym w grach, które kochasz grać. Podczas gdy uczestniczenie w zajęciach w stanie nietrzeźwym może pogorszyć twoją ocenę sytuacji i pogorszyć twoje wyniki, palenie marihuany w rzeczywistości poprawi twoje umiejętności.

W wywiadzie dla Men's Journal, znany triathlonista Clifford Drusinsky, właściciel siłowni w Kolorado, który faktycznie organizuje sesje, w których wszyscy się upalają, powiedział:

"Marihuana mnie odpręża i pozwala mi wejść w kontrolowane, medytacyjne miejsce. Kiedy jestem na haju, trenuję mądrzej i skupiam się na formie."

Ponieważ po paleniu jesteś zrelaksowany, automatycznie jesteś bardziej świadomy wykonywanych zadań, co oczywiście ma kluczowe znaczenie dla predyspozycji sportowych.

Jak podaje serwis Business Insider, korespondent magazynu Outside, Gordy Megroz, stwierdził, że dzięki trawce stał się lepszy w jeździe na nartach. Powiedział, że kiedy się naćpał, czuł się naprawdę napompowany i był gotowy do pokonania wszystkich stoków.

Tak więc, masz to, palenie zioła poprawia sport i nauka tak mówi. Weź to, mamo i tato!

  • Trawka pomaga twoim mięśniom się zregenerować.

Wiesz, co poważnie wali o super hardkorowym treningu? Bycie super obolałym przez następne kilka dni po. Na szczęście, odpowiedź jest jeszcze prostsza niż jedzenie tony białka i posiadanie zaufanego spottera: naćpaj się AF.

Według Megroza palenie trawki pomogło jego mięśniom szybciej się zregenerować niż samodzielne ćwiczenia. Stwierdził, że kiedy robił przysiady na haju, nie był tak obolały.

Palenie zioła oznacza koniec bólu mięśni po treningu. Czy to nie sprawi, że będziesz chciał ćwiczyć więcej? No jasne.

  • Trawka robi to samo, co ćwiczenia.

NAŁOGOWCY, RADUJCIE SIĘ! Oto kolejna ciekawostka. Trawka ma podobny wpływ na twoje ciało, co siłownia. LOL forever, amiright?!

Według Wellspring, marihuana może aktywować te same obszary ciała, co ćwiczenia:

"Jako grupa lipidów, tłuszczów i receptorów komórkowych, z którymi THC wiąże się podczas palenia zioła, system endokannabinoidowy odgrywa znaczącą rolę w systemie neurologicznym dla utrzymania homeostazy dla ogólnego zdrowia człowieka. Krótko mówiąc, układ endokannabinoidowy jest odpowiedzialny za łagodzenie naszego bólu, kontrolowanie apetytu, łagodzenie stresu, wpływanie na nasz nastrój, a nawet regulowanie naszej pamięci."

Tak więc, pomyśl o połączeniu ćwiczeń ORAZ trawki! To jak przepis na szczęście, wellness i rozkosz.

  • Trawka utrzymuje cię w strefie.

Na szczycie wszystkich wyżej wymienionych, magicznych rzeczy, które zioło może zrobić, aby pomóc poprawić swoją strategię fitness, może również pomóc Ci pozostać ultra-skoncentrowanym podczas swojej rutyny.

Jak zauważa Wellspring:

"Wielu biegaczy długodystansowych przyznaje się do używania vaporizerów lub edibles przed udziałem w maratonie, ponieważ marihuana pozwala im usunąć monotonię i pozostać w stałej strefie rytmicznej dla utrzymania konkurencyjnej prędkości biegu".

Więc jeśli szukasz, aby pozostać w strefie i poprawić swoją długowieczność, jak tak wielu najlepszych wykonawców (kaszel, Michael Phelps, kaszel) po prostu zapal!