Cannamilk to już coś: oto najlepszy przepis

Cannamilk to już coś: oto najlepszy przepis

Cannamilk lub mleko z chwastów szybko staje się popularnym przysmakiem dla ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie i dietę, ale nadal chcą doświadczać korzyści płynących z konopi.

Cannamilk - Got Milk? Masz zioło? Zacznij gotować!

Cannamilk to najnowszy produkt na bazie konopi indyjskich, może odnosić się do mleka mlecznego, dostępnego na rynku mleka z nasion kon opi lub wegańskiego migdałowego mleka z chwastów. Oznacza to, że niezależnie od diety, zawsze możesz cieszyć się jakimś rodzajem napoju z mlekiem z konopi, aby rozpocząć dzień na wysokiej nucie! Zarówno napary z mleka mlecznego, jak i migdałowego można przygotować w domu przy użyciu podstawowego sprzętu w kuchni, jednak mleko z chwastów ma ograniczony okres przydatności do spożycia, ponieważ należy je spożyć jak najszybciej, zanim mleko straci ważność. Mleko z marihuany można spożywać jako napój

, dodawać do kawy lub herbaty lub używać do przygotowywania wypieków.

Aktywny składnik marihuany, THC, który jest poszukiwany ze względu na efekt "haju", jaki zapewnia, wiąże się z tłuszczami w mleku, tworząc mleko ziołowe. Ilość THC zależy od zawartości tłuszczu w mleku, można więc dodać mleko kokosowe do migdałów, aby zwiększyć ich zawartość tłuszczu. Pozwala to uzyskać gęste, słodkie, pachnące marihuaną mleko. Możesz również dodać odrobinę miodu, aby poprawić smak. Więc jak to się robi? Jakie są skutki spożywania cannamilk? Czy jest ono bezpieczne? Jak długo utrzymuje się efekt "haju"?

Przepis na mleko cynamonowe przy użyciu mleka mlecznego

Potrzebne będą następujące elementy

 • Młynek do ziół
 • Drewniana łyżka do mieszania lub trzepaczka
 • Filtry do kawy lub ściereczkę
 • Miska, rondel. Miska powinna mieć wystarczająco dużo miejsca, abyś mógł mieszać składniki bez rozlewania.
 • Piekarnik (niezbędny do procesu dekarboksylacji marihuany)

Składniki do przygotowania mleka z chwastów obejmują

;
 • 1/8 uncji drobno zmielonej marihuany.
 • 250- 750 ml mleka pełnego -THC jest rozpuszczalny w tłuszczach i nie rozpuszcza się w wodzie, im więcej tłuszczu tym więcej THC zostanie związane.
 • Ekstrakty waniliowe - nie zawsze konieczne, ale pomagają uniknąć zbyt mocnego smaku marihuany.

Wskazówki krok po kroku

 1. Dekarboksyluj marihuanę- Umieść marihuanę na wyłożonej i obręczonej blasze do pieczenia i podgrzewaj w piekarniku przez około 30 minut w temperaturze 240 stopni Fahrenheita. Wyjmij z piekarnika, pozwól jej całkowicie ostygnąć i zmiel ją na drobno. Ten krok może nie być konieczny, ale pomaga zaoszczędzić czas i poprawić konwersję THCA do THC w twoim cannamilk.
 2. Wlej do rondla tyle wody, ile możesz, ale nie pozwól, aby dotykała dna miski.
 3. Podgrzej wodę i doprowadź ją do bardzo delikatnego wrzenia, nie dopuść do wrzenia, ponieważ spowoduje to przypalenie konopi, a to nie jest dobre dla Twojego mleka ziołowego.
 4. Przełóż mleko do miski i połącz je z ekstraktem waniliowym, dodaj zmielone konopie i ubijaj powoli, uważając, aby nic się nie zbiło.
 5. Umieść miskę nad gotującą się wodą.
 6. Kiedy mieszanka zacznie się gotować, zmniejsz ogień i ustaw go na najniższy stopień. Mieszaj co kilka minut, upewniając się, że mieszanka nie jest zbyt gorąca, aby nie przypalić dna patelni lub nie utworzyć skórki na górze. Gotuj tak przez 30-40 minut. Mieszanka zmieni kolor na lekko zielono-żółty i zgęstnieje w trakcie gotowania.
 7. Jeśli nie dekarboksylowałeśmarihuany wcześniej, upewnij się, że gotuje się dłużej niż godzinę. Im więcej czasu pozwolisz, tym więcej smaku konopi będzie miał twój cannamilk.
 8. Zdejmij mieszaninę z ognia i przecedź ją przez ściereczkę lub filtr do kawy. Możesz również pozwolić jej ostygnąć przed przecedzeniem, co pozwoli na uzyskanie dodatkowego naparu.
 9. Schłodź cannamilk w lodówce i ciesz się nim według własnego uznania. Pamiętaj, że czas przechowywania jest ograniczony do okresu trwałości mleka.

Możesz dostosować ilość marihuany w zależności od mocy, którą chcesz w swoim mleku ziołowym lub zgodnie z osobistą tolerancją. Ponadto, ilość mleka zmniejszy się w objętości podczas procesu gotowania na wolnym ogniu, można dodać trochę więcej mleka po cannamilk już schłodzone, aby przywrócić go do pierwotnej objętości. Możesz przechowywać mleko ziołowe tak jak zwykłe mleko.

Przepis na Cannamilk

Kiedy robisz wegańskie chwast migdałowy mleko będziesz potrzebować następujących składników;

 • Surowe migdały
 • Woda
 • Zmielona marihuana (ilość zależy od pożądanej potencji)

Wymieszaj migdały z wodą, aż uzyskasz mieszankę przypominającą mleko. Odcedź mieszankę przez sitko, aby uzyskać mleko.

Umieść mleko w rondelku i podgrzej do wrzenia.

Dodać dekarboksylowaną mieloną marihuanę do mleka, wymieszać i zmniejszyć ogień.

Gotować na wolnym ogniu do 40 minut, mieszając, aby nie dopuścić do przypalenia dna.

Zdjąć z ognia i przecedzić przez płótno serowarskie.

Cannamilk ma wyższą zawartość wody niż olej z konopi. Jednakże, ze względu na niższą zawartość tłuszczu, napar THC jest niższy, co można zwiększyć poprzez dodanie mleka kokosowego/śmietany do mleka migdałowego, aby zwiększyć zawartość tłuszczu. Oto przepis na zdrowe i smaczne mleko ziołowe!

Korzyści płynące z cannamilk

Cannamilk via OZY.com

Oto niektóre z korzyści płynące z cannamilk;

Zmniejsza przewlekły ból

- Kannabinoidy obecne w marihuanie, THC i CBD mają właściwości przeciwbólowe. Następuje to po około godzinie po spożyciu Cannamilk. Podobnie jak w przypadku edibles, efekty możesz odczuwać nawet do 8 godzin.

Zmniejsza objawy nudności - Składniki aktywne, takie jak THC, są znane z pobudzania apetytu i zmniejszania nudności. Może to być przydatne u pacjentów chorych na raka poddawanych chemioterapii

.

Jest bardzo łatwy do

wykonania - Możesz użyć sprzętu kuchennego i łatwo dostępnych składników, aby zrobić swój cannamilk. Możesz użyć łodyg, kwiatów, a nawet masła kannabinoidowego, aby zrobić swoje mleko z ziół.

Uważa się również, że cannamilk ma zdolność do łagodzenia lęków i depresji.

Niezależnie od tego, czy chcesz się po prostu naćpać, czy doświadczyć uzdrawiającej "magii" konopi, istnieje wiele sposobów, aby wprowadzić je do swojego organizmu. Palenie, wapowanie, tabletki, a teraz także mniej ryzykowny cannamilk to tylko niektóre ze sposobów, dzięki którym możesz spożywać konopie. Ta metoda pozwala na dostarczenie do organizmu odpowiedniej dawki THC, dzięki mniej skomplikowanej metodzie przygotowania. Nawet ci, którzy praktykują dietę wegańską nie są pominięci, ponieważ mleko z konopi może być również przygotowane z innych łatwo dostępnych orzechów.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena