Barney's Farm

Barne’s Farm to producent nasion marihuany, który rozpoczął swoją działalność w Amsterdamie w roku 1986. Założycielem firmy był Derry, który w tamtym czasie był członkiem niewielkiego stowarzyszenia hodowców konopi indyjskich. Potrzebne do tworzenia odmian materiały genetyczne zdobywał we wczesnych latach 80-tych w trakcie licznych podróży po całym świecie.

Firma sprzedaż nasion pod własną marką rozpoczęła w roku 1991 i od samego początku swojej działalności uzyskała dobre opinie klientów na temat nasion jakie wprowadzała do sprzedaży. Od początku prowadzona była racjonalna produkcja, oferowana była również zróżnicowana i wyjątkowa genetyka, która przyciągała zainteresowanie. Ostatecznie jednak takim największym sukcesem dla firmy był wprowadzenie nasion Sweet Tooth, które właściwie stały się legendarną propozycją od tej właśnie marki i jest to propozycja, która do dziś jest mocno ceniona na rynku.

Obecnie firma określana jest także jako wiodący producent, największy producent nasion na świecie. Trudno powiedzieć ile w tym jest prawdy, ale niewątpliwie wiadomo jest jedno, że nasiona przygotowywane przez tą firmę stoją na bardzo wysokim poziomie jakościowym, a firma stale pracuje nad tym, by każde kolejne nasiona wprowadzone do obiegu były jeszcze lepsze niż te już znane i dostępne.

Oferta nasion konopnych

Między innymi wśród tych propozycji, które cieszą się ogromną popularnością wymienić można nasiona feminizowane indor, które w ofercie tej firmy mają swoją istotną rolę i cieszą się zainteresowaniem klientów.

Top trzy proponowanych przez tą firmę nasion to jak się wydaje Critical Kush, LSD i Pineapple Chunk. Wszystko są to propozycje bardzo cenione przez klientów, które zdołały do tej pory zdobyć wiele różnych nagród na różnych konkursach, w tym również puchary, które pochodzą z Cannabis Cup. Oprócz wspominanych już wcześniej odmian firma wprowadza do obiegu również inne ciekawe propozycje między innymi nasiona Amnesia Lemon, Acapulco Gold, Liberty Haze, G13 Haze, Tangerine Dream oraz Utopia Haze.