Soma Seeds

Nasiona konopi Soma składają się na zbiór banku nasiennego, który został założony przez rastafarianina o nazwie Soma już w roku 1971. Jest on znany na całym świecie z tego, że wykorzystuje przyjazne dla środowiska techniki a także prowadzi działania w poszanowaniu środowiska i przy spełnieniu wszystkich zasad zmierzających do zachowania zrównoważonego rozwoju.

Soma Seeds dąży do rozwoju jakości nasion organicznie. W związku z tym dostajemy katalog z nasionami marihuany, które cały czas będą w stanie zachować swoje właściwości organoleptyczne. Poza tym, że jest to znany hodowca Soma chce także zwiększać wiedzę na temat upraw ekologicznych konopi. W związku z tym publikuje książki interesujące i edukacyjne w tym zakresie. Soma nasiona konopi składają się z genetyki o charakterze feminizowanym a także regularnej do uprawy wewnątrz i na zewnątrz. Można więc mówić o dużym zróżnicowaniu oferty, dzięki czemu istnieje opcja jej dopasowania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Bank nasion Soma

Pojawiają się w ofercie nasiona hybrydowe sativa oraz indica. Te szczepy, które wymienić można jako najważniejsze w ramach katalogi Soma Seeds to przede wszystkim Somango oraz Amnesia Haze. Producent Soma Seeds rozpoczął swoją działalność w roku 1967. Pierwsze rośliny Soma pozwolił posadzić w 1971 roku na terenie Vermont. Nikt od tego właśnie czasu nie zatrzymywał się i zawsze uprawiał marihuanę w sposób ekologiczny Soma to niewątpliwie jedna z najbardziej doświadczonych osób w tej branży. Odmiany przez niego przygotowywane znane są praktycznie w całej Europie a także na terenie Stanów Zjednoczonych. To odmiany stabilne, raczej łatwe i mocne.  Decydując się na proponowane nasiona można rzeczywiście oczekiwać świetnego produktu, który będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób z dużymi potrzebami.

Kontakt

info@konopnawiedza.pl

Warto zobaczyć