GREEN HOUSE SEEDS

Green House Seed Company to w tej chwili największy i zdecydowanie najbardziej znany producent nasion marihuany na świecie. Firma swój sukces zawdzięcza przede wszystkim temu, że oferuje niski ceny a jednocześnie jest w stanie dla każdego klienta zaproponować produkty na naprawdę wysokim poziomie jakościowym.

To co warto podkreślić to fakt, że firma ma na swoim koncie wiele różnych nagród, w tym między innymi liczne puchary gromadzone na Cannabis Cup. Korzenie tej firmy to rok 1985, jednak oficjalny debiut pod nazwą Green House Seeds to dopiero dziesięć lat później właśnie na konkursie Cannabis Cup. Tam firma pojawiła się z nasionami, które potem stały się kultowe na rynku. Chodzi o legendarne obecnie nasiona, wśród których były takie propozycje jak White Widow, White Rhino i Great White Shark.

Nasiona Green House Seed

Założycielem tej firmy był Arjan Roskam, jednak to jego wspólnik Shantibaba był tutaj głównym odpowiedzialnym breederem i to właśnie on odpowiadał za stworzenie najlepszych odmian jakie firma wprowadziła na rynek. Ostatecznie drogi obu panów się rozeszły. Stało się tak w momencie, gdy Arjan chciał rozpocząć produkcję nasion feminizowanych a jego wspólnik nie chciał tego robić. Zdecydował się więc odejść i założył Mr Nice Seedbank, gdzie obecnie ma dla klientów wyłącznie nasiona regularne. O Green House Seed krąży wiele plotek, które często nie są korzystne dla firmy. Jednak trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość przygotowanych nasion, a te są na najwyższym poziomie. Obecnie najlepsze oferowane przez tą firmę produkty to między innymi nasiona Exodus Cheese, Super Lemon Haze oraz Big Bang Autoflowering.

Można śmiało polecać te nasiona, ponieważ są na bardzo dobrym poziomie i nie będzie trzeba się ich obawiać. Jeśli więc ktoś szuka dla siebie dobrego dostawcy nasion warto zainteresować się tą właśnie firmą. Przygotowywane przez nią produkty są zróżnicowane, każdy pośród nich będzie miał okazję coś ciekawego dla siebie wybrać. Producent z doświadczeniem, który stale pracuje nad swoją ofertą i udoskonala nasiona wprowadzane do sprzedaży.