5 Szczepów marihuany na depresję i nerwowość

5 Szczepów marihuany na depresję i nerwowość

Przeprowadzono wiele badań, które sugerują, że różne szczepy marihuany mogą być niezwykle przydatne w walce z depresją i lękiem.

W miarę upływu czasu coraz więcej osób poszukuje ziołowych i naturalnych alternatyw dla leków na receptę.

Wraz z rosnącą legalizacją marihuany oczekuje się, że jej przydatność i regularność stosowania zacznie proporcjonalnie wzrastać.

Istnieje wiele szczepów, które już tam są, a które podobno mają wiele pozytywnych skutków dla twojego stanu psychicznego.

Oto 5 szczepów marihuany na depresję i nerwowość. 

1. Cannatonic

Cannatonic jest często opisywany jako odmiana o wysokiej zawartości CBD.

Ze względu na niższy poziom THC, może być on bardziej wskazany, jeśli szukasz odmiany marihuany specjalnie do celów lękowych.

Skupia się na prawdziwym i głębokim relaksie, aby zwalczać objawy lęku.

Ponieważ Cannatonic ma na celu pomóc Ci poczuć się szczęśliwy i zrelaksowany bez szumu, jest to również bardzo polecana opcja do codziennego użytku.

2. Northern Lights

Każdy jest inny i każdy reaguje wyjątkowo na różne szczepy marihuany.

Jeśli okaże się, że szczepy o wysokiej zawartości THC są bardziej skuteczne w zmniejszaniu lęku, wtedy Northern Lights może być dla Ciebie.

Jest to dość skuteczna Indica, co wskazuje, że będzie miała na ciebie silny, uspokajający wpływ.

Może to być interesujące dla osób, które cierpią na problemy ze snem z powodu silnego lęku nocnego.

Przy wskaźniku THC wynoszącym około 18%, będzie to miało natychmiastowy wpływ na złagodzenie twojego niepokoju i pozwoli ci odlecieć do snu.

3. Sour Tsunami

Ten specyficzny szczep marihuany może być skuteczny w zwalczaniu zarówno lęku jak i depresji.

Produkuje on około 1:1 stosunek THC i CBD, będzie ilość CBD prawdopodobnie nieco wyższa.

Kwaśne tsunami może jednocześnie zwalczać lęk i depresję, ponieważ udaje mu się uspokoić twój umysł i rozwijać bezstresowy sposób myślenia, związek, który jest szeroko dyskutowany w literaturze naukowej.

Zapewnia również pozytywny impuls nastroju, który, miejmy nadzieję, uwolni cię od kajdan stresu, który wiąże cię z twoimi lękami, depresją lub kombinacją obu.

4. Jack Herer

Prawdopodobnie najsłynniejszy szczep na liście, Jack Herer, jest znany na całym świecie z jego skuteczności jako naturalnej terapii depresji.

Jako odmiana sativa jest powszechnie chwalona za swoją zdolność do inspirowania kreatywności i szczęścia dzięki swojej budującej naturze.

Produkt nie jest jednak skoncentrowany wyłącznie na nastroju, ale może mieć również dramatyczny wpływ na poziom koncentracji.

Jack Herer aktywuje pozytywne części Twojego umysłu, jednocześnie pozwalając Ci się zrelaksować - co czyni go idealnym rozwiązaniem w przypadku lęku i depresji.

5. Blue Dream

Blue Dream ma wiele zastosowań - od zmniejszania bólu głowy do łagodzenia niepokoju i depresji.

Jest to kolejna odmiana sativy, która ma na celu pobudzenie umysłu przy jednoczesnym zmniejszeniu stresu, lęku i objawów depresji.

Wielu konsumentów twierdzi, że jest on dość przyjemny w smaku, co stanowi dodatkowy bonus do jego bardzo dobrze udokumentowanej skuteczności.

Zdecydowana większość jej recenzji jest bardzo pozytywna, co sprawia, że jest to bardzo wysoko oceniana odmiana marihuany, która pomaga pokonać zarówno lęk jak i depresję.

Autorska biografia: Marcus Clarke regularnie bloguje w psysci, psychologii, blogu naukowym, który bada najnowsze badania i wyjaśnia, jak wyniki mogą wpływać i poprawiać życie ludzi.