Turystyka konopna w Waszyngtonie, D.C.

Turystyka konopna w Waszyngtonie, D.C.

Waszyngton D.C., stolica Stanów Zjednoczonych. Przyciąga uwagę całego świata. Jeśli szukasz podróży w poszukiwaniu kultury, zioła i może chcesz odblokować niektóre teorie spiskowe: Waszyngton jest idealny dla Ciebie!

Waszyngton D.C. to magiczne miejsce, z tym pięknym Białym Domem, gdzie wszystkie te magiczne prawa mają miejsce. Ale za kulisami polityki, przestępczości, turystyki, leży piękne miasto pełne historii. Biorąc pod uwagę czas i prezydenta, nie zdziwi mnie, jeśli nie będziesz chciał go odwiedzić. Ale, obiecuję ci, że nie zawiedziesz się. Teraz, to nie jest miejsce, aby przejść i odwiedzić na miesiąc i oczekiwać nowych i zabawnych rzeczy. Ale weź kilku przyjaciół i spędź tydzień lub dwa.

To jest idealne.

W rzeczywistości, Waszyngton jest miastem przyjaznym konopiom indyjskim... jeśli wiesz, gdzie się udać. W rzeczywistości prawa mogą być inne dla konsumentów marihuany z legalnych stanów. Ten DC canna-tourism poprowadzi cię przez najlepsze miejsca przyjazne 420 w mieście narodu.

Prawo dotyczące marihuany w Waszyngtonie

Medyczna marihuana była legalna w Waszyngtonie D.C. przez prawie 20 lat. Następnie, w listopadzie 2014 roku, wyborcy w D.C. zalegalizowali marihuanę rekreacyjną dla dorosłych w wieku 21 lat i starszych, uchwalając Initiative 71. Zalegalizowało to ograniczone posiadanie i uprawę. Ponadto, nie przewidywała ona również sprzedaży.

  • Osoba, która ukończyła 21 lat, może posiadać do dwóch uncji marihuany na własny użytek.
  • Osoba, która ukończyła 21 lat, może uprawiać nie więcej niż sześć roślin konopi, z czego 3 lub mniej to rośliny dojrzałe.
  • Możesz przekazać bez opłat (ale nie sprzedać) do jednej uncji marihuany innej osobie w wieku 21 lat lub starszej.
  • Dorośli mogą używać lub sprzedawać akcesoria narkotykowe związane z używaniem, uprawą lub przetwarzaniem marihuany lub konopi indyjskich.
  • Postanowienia dotyczące używania marihuany na terenie prywatnym.
  • Publiczna konsumpcja jest karą cywilną z maksymalną grzywną do $100 i policja jest zawsze na tropie.

Porady:

Kultura marihuany jest wciąż dyskrecją. Najlepiej jest trzymać swoją marihuanę z dala od miejsc publicznych, ale jeśli musisz palić na otwartej przestrzeni, dyskretny vape pen jest najlepszym rozwiązaniem. Nie miałem żadnych problemów z chodzeniem na zewnątrz z moim jointem, ale trzymałem się bocznych ulic.

Wydarzenia przyjazne 420

Narodowy Festiwal Konopi - kwiecień

Jest to coroczna, jednodniowa impreza odbywająca się na terenie stadionu Robert F. Kennedy Memorial, skupiająca się na muzyce, rzecznictwie, edukacji i aktywizmie związanym z konopiami indyjskimi. Festiwal obejmuje koncerty muzyczne, pawilon edukacyjny i targi sprzedawców. W ostatnich latach, po festiwalu pojawiła się scena hip-hopowa i wielu festiwalowiczów.

Zlot Weteranów 2018

Jest to spotkanie społeczności weteranów, aby pokazać wsparcie dla alternatywnych opcji opieki zdrowotnej, takich jak medyczna marihuana, która może być alternatywą dla farmaceutyków i opcją pierwszego wyboru.

Konferencja NORML 2018

Działacze NORML z całego kraju wraz z pracownikiem krajowym tworzą platformę do dzielenia się historiami opartymi na ich doświadczeniach, wymieniają się wskazówkami na temat najlepszych praktyk i wymyślają nowe koncepcje, które pomogą nam przybliżyć się do końca prohibicji.

Działania przyjazne dla 420

Bez względu na to, czy wybierasz się po marihuanę, czy dla widoków, w Waszyngtonie zawsze jest coś do zobaczenia. Możesz wybrać się na wycieczkę autobusem, który zatrzymuje się we wszystkich głównych miejscach i atrakcjach. Możesz wskoczyć i wysiąść i cieszyć się widokami. To była prawdopodobnie moja ulubiona część, ponieważ również dostałem się dookoła miasta z opłatą za autobus. To jest jak najlepsze z bost światów. Oczywiście musisz zobaczyć Biały Dom, Lincoln Memorial, The Reflecting Pool. Smithsonian. O człowieku, Martin Luther King Jr. Memorial i Kapitol. Nie zapomnijcie o National Mall czy Roosevelt Center. Więc, prawie wszystkie zabytki, Międzynarodowe Muzeum Szpiegów, Narodowe Zoo i Maddum Tussauds! I może zapalcie jointa przed zwiedzaniem. Nie w trakcie!

Ale oto kilka rzeczy, które warto zrobić w ramach programu Pro-420.


Przyjdźcie cieszyć się słowem mówionym i dobrym towarzystwem w Dope DC Creates© Puff N Poetry. via Dope DC

Puff N Poetry

To spokojny czas, aby cieszyć się otwartym mikrofonem dla dorosłych z udziałem różnych sprzedawców marihuany. To super luźna atmosfera pełna dobrego jedzenia, a nawet DAB BARU! Od muzyków, przez poetów, po tych, którzy po prostu mają coś do powiedzenia - zapraszamy! A najlepsze jest to, że jest to BEZPŁATNE. Upewnij się, że co tydzień zapisujesz się na to wydarzenie, zanim się wyprzeda.

Sztuka i muzyka w poniedziałki

Poniedziałkowa destynacja Artysty. Przyjdź, aby spędzić czas lub być gotowym do występu. To takie fajne miejsce, gdzie można zjeść, wypić, a nawet zobaczyć nowe trendy modowe w świecie marihuany. Jest tam niesamowita muzyka na żywo, która przeplata się z niesamowitymi występami artystycznymi. Są tu również świetne opcje dla sprzedawców, którzy oferują różne rodzaje narkotyków, dzięki czemu będziecie czuć się świetnie przez cały czas.

Toke'N Word

To było prawdopodobnie jedno z moich ulubionych wydarzeń. Z tego co wiem, odbywa się ono co tydzień. Ale jest to jak posiadanie swojego ciasta i zjedzenie go również. Jest tam wszystkiego po trochu. Więc jeśli jesteś kreatywną istotą, lub po prostu lubisz przebywać wśród artystów, to jest to wydarzenie. Sztuka to ekspresja poprzez słowo, muzykę, komedię i rozrywkę. Dodatkowo, nie krępuj się przynieść kwiatów, vapów i narkotyków, aby cieszyć się i dzielić! Jest to impreza zgodna z inicjatywą 71.

Ceny

Jakość Średnia ($/Oz.)* Gram
Wysoka Jakość $ 800 40
Średnia jakość $ 600 25
Niska jakość $ 280 15
  • W przypadku haszyszu wysokiej jakości, średnia cena wynosi około 20-40 dolarów za gram.

Podsumowanie

W Waszyngtonie jest naprawdę milion różnych rzeczy, które można spróbować i zrobić z marihuaną. Czy to prawda, że policja jest surowa? Tak. Czy w Białym Domu jest człowiek, którego przekonania mogą nie pokrywać się z naszymi? Tak. Więc to rozumie się samo przez się, musisz być bezpieczny.

Zwłaszcza jeśli jesteś kolorowy. To są ciężkie czasy w DC i policja nie bawi się w to. Z drugiej strony, zakochałam się w historii miasta. Jest wiele do zrobienia i do zobaczenia. Są też lokalne dyspensaria, ale trzeba mieć licencję medyczną. Ale naprawdę są tam małe, specjalne miejsca, które sprawiają, że DC jest magiczne.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Kontakt

info@konopnawiedza.pl

Warto zobaczyć