NASIONA REGULARNE

Nasiona regularne to takie jakim stworzyła je matka natura, nie są one feminizowane. Z nasion regularnych wyrastają rośliny zarówno męskiej jak i żeńskiej płci. Statystycznie można przyjąć, że będzie tutaj propozycja pół na pół, jeśli chodzi o żeńskie i męskie rośliny, jednak z tym może być ostatecznie różnie, nie ma tutaj żadnej konkretnej reguły, która decyduje o tym jaki będzie poziom konkretnych roślin z nasion regularnych.

Męskie rośliny charakteryzują się tym, że będą produkować pyłek, który może następnie służyć jako zapylający kwiatostany w przypadku roślin żeńskich. W wyniku takiego zapylenia powstawać będą żeńskie pąki nasion również takie określane mianem regularnych.

Oferta nasion regularnych

Nasiona regularne są cenione przez hodowców, którzy chcą uzyskać swój własny szczep i przez growerów, pasjonatów, którzy będą cenić sobie większą różnorodność genetyczną a także większy wigor roślin. Na rynku na pewno można liczyć na dostęp szerokiej gamy różnych nasion. Jeśli ktoś zainteresuje się nasionami regularnymi to znajdzie w sprzedaży propozycje przygotowywane przez najlepszych i najbardziej znanych na świecie hodowców. Wśród tych propozycji, na które warto zwrócić uwagę będzie między innymi firma Sensi Seeds, która proponuje w tej dziedzinie najwięcej ciekawych opcji. Na tym rynku firma rzeczywiście przoduje.

Niektóre z wyjątkowych proponowanych odmian jak między innymi Ruderalis Skunk będą oferowane wyłącznie w wersji regularnej. Nie brakuje również nasion regularnych w ofercie tak znanych firm jak Dutch Passion, Serious Seed, Nirvana czy Barney’s Farm. Znajdziemy wiele ciekawych propozycji, warto więc nasionami tego typu warto się zainteresować, na pewno spełnią one oczekiwania wymagających klientów.