Zdanie testu narkotykowego: Jak długo zioło pozostaje w organizmie?

Zdanie testu narkotykowego: Jak długo zioło pozostaje w organizmie?

Więc ... Twoja firma właśnie wdrożyła nową politykę narkotykową, a teraz proszą cię o zrobienie testu narkotykowego. Oczywiście mówisz tak, bo kochasz pomysł testowania narkotyków, ale SURPRISE to nie jest ten rodzaj testu, człowieku! Teraz musisz dostarczyć im swoje DNA w nadziei , żebędziesz wolny od narkotyków. Niestety, paliłeś poprzedniej nocy, nie zdając sobie sprawy, że zioło jest na liście narkotyków. Teraz jesteś tutaj, szukając odpowiedzi.

Jak zdać test na narkotyki?! Jak długo zioło pozostaje w twoim organizmie?!

Nie szukaj dalej! Oto podział na to, jak długo marihuana będzie w twoim systemie.

Zacznijmy od rodzajów testów narkotykowych, które są powszechnie stosowane, gdy wielki ser chce wywęszyć druggies.

Test moczu:

To jest całkiem proste. Proszą o próbkę moczu, więc sikasz do kubka i ktoś sprawdza mocz pod kątem dowodów na palenie marihuany i innych narkotyków.

Ten test jest zdecydowanie najczęstszą formą testowania narkotyków stosowaną do celów zatrudnienia i systemu prawnego. Test zazwyczaj rejestruje użycie w ciągu ostatnich 30 - 45 dni.

Badanie krwi:

Badanie krwi jest najdokładniejszą formą badania przesiewowego, ale jest również najbardziej inwazyjną i kosztowną ze wszystkich opcji.

Według raportu z Therapeutic Drug Monitoringmarihuana jest zazwyczaj wykrywalna we krwi przez okres od 1 do 2 dni. Jednakże, w niektórych przypadkach, wykryto ją po 25 dniach.

Test śliny:

Testy śliny rosną jako powszechne badania przesiewowe, ponieważ są one minimalnie inwazyjne. Szybki wymaz z jamy ustnej to wszystko, czego potrzebuje tester, aby zebrać twoje brudne DNA.

Jest to jednak również jeden z najmniej dokładnych testów, ponieważ niezawodnie wykrywa tylko bardzo niedawne użycie. Sporadyczne używanie waha się od 1-3 dni, podczas gdy bardziej aktywni palacze mogą wykazać używanie w szerokim zakresie od 1 do 29 dni.

Test mieszków włosowych:

Badanie mieszków włosowych staje się coraz bardziej popularne w niektórych przypadkach, ponieważ okazało się lepsze w wykrywaniu długotrwałego, nałogowego zażywania narkotyków. Jest ono droższe niż niektóre metody, ale stanowi użyteczny rodzaj badania przesiewowego. Testy mieszków włosowych mogą wykryć zażywanie narkotyków przez okres do 90 dni (3 miesiące!).

Zabawny fakt, badania przesiewowe mieszków włosowych wykrywają metabolity THC, które przyczepiają się do korzenia włosa. Tak więc, mycie, farbowanie i stylizacja nie wpłyną na wynik testu.

Więc, jak długo zioło pozostaje w twoim systemie?

Wreszcie, wszystkie wyniki uzyskane za pomocą powyższych metod różnią się w zależności od tego, ile użytkownik pali. To, jak długo cząsteczki marihuany bawią się w tobie, zależy od... no cóż... ciebie.

I pamiętaj, jeśli musisz zdać test na narkotyki, możesz spróbować kilku naturalnych metod, aby wypłukać marihuanę z twojego organizmu. Niektóre metody obejmują zdrową dietę, produkty detoksykacyjne, abstynencję (tak, racja) i/lub picie dużej ilości wody.

Jednakże, jeśli naprawdę masz test narkotykowy następnego ranka, i wiesz, że nie zamierzasz przejść, możesz równie dobrze palić trochę więcej, i zacząć patrzeć na ogłoszenia na Craiglist, kolego.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena