Spray'e THC: Przyjaciel czy wróg?

Spray'e THC: Przyjaciel czy wróg?

THC w sprayu, podobnie jak wiele innych produktów na bazie konopi, w tym żywność, stają się coraz bardziej popularne wyłącznie dlatego, że nie wszyscy konsumenci chcą palić trawkę, aby uzyskać jej korzyści. Niektórzy po prostu nie mogą zaakceptować jej silnego, inwazyjnego zapachu, nie wspominając o tym, że wiele badań ostrzega przed paleniem ze względu na jej potencjalne właściwości rakotwórcze.

Dlatego też kreatywne umysły wymyślają nowe sposoby, aby poprawić wykorzystanie marihuany i umożliwić jej użytkownikom przyswajanie dobroci rośliny w inny sposób. Tak więc ostatnio na rynku nastąpił przełom dzięki sprayom THC. Rozpylane kilka razy pod język, podjęzykowe spraye THC są preferowane przez użytkowników ze względu na ich dyskretną i szybko działającą naturę.

Mianowicie, dzięki sprayom THC nie musisz nawet zawracać sobie głowy zwijaniem, paleniem czy wapowaniem zioła. Ale dlaczego THC w sprayu? Czy naprawdę potrzebujemy THC

- najbardziej kontrowersyjnego związku marihuany?

Związek THC wyjaśniony

Powodem, dla którego nazwałem THC najbardziej kontrowersyjnym związkiem marihuany jest to, że z jego powodu i jego psychoaktywnych właściwości, marihuana jest nielegalna jako lek. Ale również z tego powodu roślina ta zyskała taką popularność, jaką ma dzisiaj. Wiele osób uważa nawet, że THC w sprayach THC jest całkowicie zbędne, ponieważ związek ten nie ma żadnej udowodnionej wartości leczniczej. Jednak dotychczasowe badania dowiodły czegoś zupełnie przeciwnego. Mianowicie, wraz z pozostałymi kannabinoidami zawartymi w konopiach, cząsteczka ta okazała się korzystna dla osób borykających się z problemami zdrowia psychicznego i fizycznego.
Aby lepiej przedstawić moją sprawę, stworzyłem listę kilku najczęstszych korzyści, jakie można uzyskać dzięki sprayom THC:

THC może pomóc zmniejszyć ból

Liście chwastów via unsplash

.

Dzięki temu, że THC jest znacznie bezpieczniejsze niż jakikolwiek środek przeciwbólowy na receptę, jest zdecydowanie lepszą opcją niż jakikolwiek inny produkt sprzedawany jako środek przeciwbólowy. Powodem, dla którego zacząłem tę listę od jego właściwości przeciwbólowych jest fakt, że przewlekły ból jest dziś problemem zdrowotnym na całym świecie.

Zdumiewające 1,6 miliarda ludzi na całym świecie cierpi z powodu jakiejś formy bólu przewlekłego. Dotychczasowe badania

wykazały, że THC w sprayu THC jest w stanie zablokować sygnały bólowe i zatrzymać ich przekazywanie do mózgu. W innych badaniach, w których ludzie przyjmowali THC w sprayu podjęzykowo, wykazały one znaczną poprawę w uśmierzaniu bólu - nawet do 30%. Miejmy więc nadzieję, że wkrótce zobaczymy zmianę w oznaczeniu THC jako substancji kontrolowanej według harmonogramu I.

Pomaga w nudnościach i wymiotach

Wiele osób nie zna faktu, że Marinol

- zatwierdzona przez FDA pigułka zmniejszająca wymioty i nudności u pacjentów z rakiem - faktycznie zawiera THC i była stosowana od lat 80-tych. Niestety, ta pigułka zawiera tylko wyizolowane THC, które jest nieporównywalne z naturalnymi sprayami THC lub nawet lepiej, z całymi roślinami konopi. Ponieważ, aby czerpać pełne korzyści, optymalne dla ludzi jest przyjmowanie THC wraz z roślinnymi kannabinoidami i terpenami.

Zdrowie komórek mózgowych

Mózg via pixabay

.

Jednym z głównych mitów dotyczących marihuany jest to, że zażywając ją, zabijasz własne komórki mózgowe. Liczne badania dowodzą, że jest wręcz przeciwnie i nie ma wątpliwości, że THC jest neuroprotekcyjnym środkiem

. Jest on związany z dużo mniejszą liczbą urazów mózgu niż jakikolwiek inny narkotyk, a przyjmowanie go w sprayu THC lub w całej roślinie może przynieść tylko korzyści dla twojego mózgu, a nie odwrotnie.

Zwalcza bezsenność

THC jest skutecznym środkiem nasennym, ale wielu z was już wie o tym bez mojego mówienia, ponieważ jeśli nawet raz paliłeś trawkę, znasz jej właściwości blokujące kanapę. Nie jesteś w stanie się ruszyć, po prostu chcesz się wyluzować, zjeść coś i spać jak dziecko. Cóż, jest to głównie THC wraz z CBD, które powodują przyjemne odprężenie i dobry sen po długim i stresującym dniu. Badanie

sugeruje, że nawet jeśli cierpisz na ciężką bezsenność, masz możliwość skorzystania z marihuany.

Zacznij od sprayów THC, ale stopniowo przejdź na destylaty THC i destylaty CBD

. Albo nawet wapowanie lub po prostu palenie rośliny będzie bardzo pomocne w rozwiązaniu twojego problemu. Kluczem jest, aby rozpocząć małe i pracować na swój sposób stamtąd, więc twoje ciało będzie się do niego przyzwyczaić. Po pewnym czasie, będziesz w stanie po prostu zasnąć bez pomocy marihuany.

Bezdech senny jest kolejnym warunkiem, który może być ustalony przez podjęcie niektórych sprayów THC lub całej rośliny. Dzieje się tak, ponieważ THC jest w stanie poprawić oddychanie, tak jak wykazało to badanie

.

Te i wiele innych dolegliwości zdrowotnych można kontrolować, a nawet odwrócić i znacznie poprawić poprzez wprowadzenie regularnego stosowania sprayów THC. Z tego powodu wybrałem jeden z najbardziej popularnych sprayów z marihuaną na rynku. Wszystkie opcje są sprzedawane do innego rodzaju odbiorców, więc upewnij się, że przeczytasz i wybierzesz swój typ.

The Drift

The Drift THC spray przez mirthprovisions

.

Zaprojektowany przez ludzi stojących za Mirth Provisions, Drift jest malutką dyskretną tubką, która mieści około 100 mg naturalnego i czystego THC. Jej projekt jest skierowany do tych, którzy nie chcą być przyłapani na rozpylaniu i którzy chcą być w stanie zabrać swoją małą czarną tubkę gdziekolwiek się udadzą. Bary, wycieczki, koncerty, nawet do pracy (co bardzo odradzam!), po prostu wszędzie tam, gdzie chcesz otrzymać zastrzyk radości.

Produkt jest wydobywany z organicznych, lokalnie uprawianych partii i to peppermint-aromatyzowane z naturalnym olejkiem mięty pieprzowej, który również ma swoje korzyści

dla Ciebie.

Sposób użycia sprayu Drift jest przez rozpylanie go pod językiem i trzymając ciecz do wchłonięcia przez około 30 sekund. W ciągu 15 do 20 minut będziesz w stanie poczuć gładki, cielesny haj, który zapewnia. Według producentów z Mirth, ich spray jest 4 razy szybciej działający i 3 razy mocniejszy niż jakikolwiek inny jadalny

lub inny niepalony produkt z marihuany, włączając w to konwencjonalne nalewki.

Sativex

Butelka sprayu Sativex przez GWPharm

.

Opracowany przez GW Pharmaceuticals, ten spray ze wszystkich sprayów THC jest przeznaczony specjalnie dla konsumentów medycznych. Spray ten okazał się być bardzo skuteczny w leczeniu stwardnienia rozsianego, spastyczności mięśni, przewlekłego bólu związanego z zapaleniem stawów i bólu neuropatycznego. W niektórych miejscach jest on nadal nielegalny ze względu na ograniczenia, jednak może być przepisywany pacjentom w Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii

.

Złota Mgła

Gold Mist spray via tetralabs

.

Jako najsilniejszy z nich wszystkich, Gold Mist zawiera od 3 do 6 6mg THC w jednym spraju, w zależności od tego, jaki spray posiadasz - Gold Mist 1x lub 2x. Jest o smaku cynamonowym i jest w stanie dostarczyć długotrwałego doświadczenia THC w ciągu 5 do 10 minut od pierwszego rozpylenia. Jest to lepsze niż jakikolwiek inny jadalny lub olejek. Działa prawie tak szybko, jak palenie marihuany, ale bez dymu, zapachu i suchości w ustach, które się z tym wiążą.

3.2 5 głosy Ocena artykułu