Sean O'Malley prezentuje nową odmianę zioła na UFC

Sean O'Malley prezentuje nową odmianę zioła na UFC

W mgnieniu oka, "Suga" Sean O'Malley wzniósł się wysoko na główną kartę walk pay-per-view.

"Sugar" Sean O'Malley w sobotnią noc zadebiutował na UFC 222 w bardzo oczekiwanym stylu. Było to wysokie loty i efektowne zwycięstwo. Nie była to jednak najważniejsza walka wieczoru. Jeden z bardziej godnych uwagi momentów 23-latka nastąpił po zakończeniu wyczekiwanego wydarzenia. O'Malley miał okazję zaprezentować swoją nową odmianę zioła na afterparty UFC 222.

Sean O'Malley's Strain

Sean O'Malley i Snoop Dogg. via MMA Fighting

To nie przypadek, że Sean O'Malley jest ulubionym nowym zawodnikiem Snoop Dogga. Zawodnik po raz pierwszy dał o sobie znać w lipcu, nokautując jednym ciosem Alfreda Khashakyana. Miało to miejsce w programie "Dana White's Tuesday Night Contender Series". Jednak pomimo podpisania kontraktu z największą organizacją MMA i zarobienia 10 000 dolarów, O'Malley'a spotkało coś innego. Musiał świętować, paląc papierosy z legendarnym Snoop Doggiem.

"Puszczałem i podawałem, próbując nadążyć, a oni mieli tam telewizor, na którym puszczali najważniejsze momenty z mojej walki. więc oglądaliśmy to i paliliśmy, było tak fajnie".

Osiem miesięcy później i fighter robi teraz fale zarówno w UFC, jak i wśród społeczności marihuany. Po odważnym i bolesnym zwycięstwie, niepokonany obecnie zawodnik użył niektórych własnych ziołowych środków, aby ułatwić sobie powrót do zdrowia. Ale złamanie nie mogło powstrzymać zawodnika UFC przed świętowaniem na jego własnym after party.

O'Malley był widziany, jak jakiś czas po imprezie ćpał spliffa w złotej rękawicy. Spersonalizowany pączek w środku? Według O'Malleya, to hybryda Lemonhead i OG92.

"Wypuszczamy nową odmianę, Suga Show OG. Jest to mieszanka pomiędzy Lemonhead i OG 92. Myślę, że przyniosą sporą ilość tego. Będą mieli ustawione urządzenia do dabów. Będziemy mieli bar z sokami. Ostateczna regeneracja: Palenie trochę zioła i picie trochę warzyw".

UFC 222 After-Party

Podczas gdy niektórzy są zaskoczeni gotowością młodego fightera do pokazania swoich nawyków palenia w swojej pierwszej profesjonalnej walce, nie powinno to być aż tak dużym szokiem dla tych, którzy uważnie śledzą UFC. UFC pozostaje jedną z najbardziej postępowych lig sportowych, jeśli chodzi o palenie trawki. W zasadzie zezwala swoim zawodnikom na palenie, o ile nie odbywa się to tuż przed walką.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Kontakt

info@konopnawiedza.pl

Warto zobaczyć