Najlepsze odmiany nasion marihuany - ranking

Najlepsze odmiany nasion marihuany - ranking

Najlepszej jakości marihuanę ocenia się na konkursach międzynarodowych. Największym i najbardziej znanym jest organizowany w Amsterdamie od roku 1987 konkurs High Times Cannabis Cup. Pojawiają się na nim producenci nasion i właściciele sklepów, którzy startują tam w specjalnym konkursie na najlepsza marihuanę. Odmiany konopi startują wtedy w różnych kategoriach specjalnie tworzonych pod kątem różnego rodzaju zielonego suszu.

Zazwyczaj te kategorie, jakie będzie można wyróżnić to Indica, Sativa, Outdoor, Indoor, Medyczna Marihuana, a ostatnio nawet stworzono osobną kategorię dla odmian Autoflowering. Producent, który na takim konkursie zdobędzie nagrodę może mówić o bardzo dużym prestiżu. Dlatego każda firma chce się tam pokazać z jak najlepszej strony i zaprezentować swoje najlepsze produkty. Znajdziecie tutaj opis różnych nasion z odmian, które były nagradzane na konkursach na całym świecie. To prawdziwa śmietanka wśród nasion konopi.

1. Jack Herer

EFEKT:

Silny oraz kompleksowy i długotrwały obejmujący umysł oraz ciało. Medycznie skuteczny przy redukowaniu bólu oraz poprawianiu apetytu. KWITNIENIE INDOOR:8 tygodni z wydajnością do 800 g/m2. Bardzo dobry dla SOG i SCROG.KWITNIENIE OUTDOOR:Do końca września na naszej półkuli, rocznie produkuje około 1200 gram na roślinę.

2. 1024

OPIS 1024 OD MEDICAL SEEDS

To odmiana uniwersalna na bardzo wysokim poziomie. Dobrze dopasowuje się do różnych metod produkcji. Wysoka zawartość THC w warunkach optymalnych, smak słodki, piżmowy, pikantny, owocowy. Polecana doświadczonym palaczom.

Odmiany nasion marihuany

3. Acapulco Gold

OPIS ACAPULCO GOLD OD BARNEY'S FARM

Wyjątkowa jakość, jędrne pąki nakrapiane złotymi, czerwonymi i brązowymi włoskami. Widoczne kryształy THC. Bardzo intensywny smak, koktajl owocowy utrzymuje się długo. Długotrwały efekt fizyczny oraz psychiczny, będzie gwarantować uspokojenie i zmniejszenie stresu.

4. Amnesia Haze

OPIS AMNESIA HAZE OD SOMA SEEDS

Odmiana, która ma bardzo złożoną genetykę. Zdobywała wiele różnych nagród. Kwitnie około 12-13 tygodni. Charakteryzuje się doskonałą wydajnością, gwarantuje wyjątkowy haj, ma świetny smak.

5. Arjan's Ultra Haze 1

OPIS ARJAN'S ULTRA HAZE 1 OD GREEN HOUSE SEEDS

EFEKT: Charakteryzuje się łagodnym efektem sativa, introspekcyjna, medytacyjna. KWITNIENIE INDOOR:13-14 tygodni. Wydajność do 700 g/m2. Wysoka roślina, długie gałęzie, idealna dla LST.KWITNIENIE OUTDOOR:Gotowa w 1 tygodniu listopada (półkula północna). Wydajność do 1150 g z roślin.Charakteryzuje się wyjątkową, najwyższą jakością. Czas kwitnienia to około 80 dni. Osiąga maksymalnie około 250 cm, nie jest więc szczególnie wysoką odmianą.

Kontakt

info@konopnawiedza.pl

Warto zobaczyć