Jak zdać test narkotykowy na konopie indyjskie

Jak zdać test narkotykowy na konopie indyjskie

Masz zamiar zrobić test na marihuanę? Konieczność zdania testu na marihuanę to niefortunna rzeczywistość dla wielu Amerykanów.
Zazwyczaj testowanie występuje w przypadku osób ubiegających się o nowe miejsca pracy lub pracujących w branżach, w których istniejący pracodawca stosuje losową politykę testowania na obecność narkotyków.

Nawet z legalizacją marihuany medycznej i rekreacyjnej w stanach w całym kraju prywatne firmy testują narkotyki bardziej niż kiedykolwiek, a marihuana nadal jest numerem jeden na liście, w związku z czym trzeba się nauczyć, jak zdać test na narkotyki.

Jaki rodzaj testu na narkotyki dostanę?

Najpierw musisz się dowiedzieć, jaki rodzaj testu na narkotyki dostaniesz. Najczęstszym rodzajem testu na obecność narkotyków jest badanie moczu na obecność marihuany w twoim moczu. Testy moczu stanowią około 75% testów na obecność narkotyków; testy na włosy i krew stanowią pozostałe 24%, a około 1% to testy na obecność śliny.

Większość pracodawców korzysta z zewnętrznych laboratoriów testujących narkotyki do wykonywania testów na obecność narkotyków. Jako osoba przeprowadzająca testy, otrzymujesz adres i planowany czas przejścia na test narkotykowy przeprowadzany przez technika laboratoryjnego. W niektórych przypadkach test jest wykonywany w Twoim miejscu zatrudnienia przez technika laboratoryjnego na miejscu. Mniejsi pracodawcy kupują zestawy testowe i samodzielnie przeprowadzają test. To stanowisko zajmie się tym, jak radzić sobie z najbardziej powszechnym testem na obecność narkotyków: testem moczu lub testem na obecność narkotyków.

Po pierwsze... Czego nie robić:

Marihuana NIE MOŻE być usunięta z organizmu przy użyciu JAKICHKOLWIEK Z WYNIKÓW: soku żurawinowego, goldenseal, niacyny, wybielacza, octu, partii wody, surejell, herbaty z korzenia imbiru, pigułek z certą i orkreatyną.

Są to w większości mity online i nieskuteczne domowe środki zaradcze, większość z nich nigdy nie działała i nadal szerzyła w sieci jako fałszywe prawdy. Żadna z wyżej wymienionych metod nie zdała współczesnych testów na obecność narkotyków w pracy.

Oto, co możesz zrobić, żeby zdać test na narkotyki:  

1. Detoksykacja Naturalnie w 30 dni

Jeśli jesteś w dobrym zdrowiu i w przyzwoitej formie, możesz naturalnie oczyścić swoje ciało w ciągu 4-6 tygodni poprzez właściwą dietę i ćwiczenia. Poniżej przedstawiamy plan łatwej diety i detoksykacji dla Ciebie.

2. Detoksykacja w 3-6 dniach z bezpiecznym naturalnym produktem detoksykacyjnym

Jeśli jesteś jak MOST ludzie czytający ten artykuł, prawdopodobnie masz test wcześniej niż za miesiąc. Istnieją rozwiązania pozwalające na szybkie oczyszczenie organizmu za pomocą produktów detoksykacyjnych, które drastycznie przyspieszają naturalny proces oczyszczania organizmu i oczyszczają THC z organizmu w ciągu około tygodnia.

Działanie to polega na wypłukiwaniu organizmu z codziennym pułkiem ziołowych suplementów w połączeniu ze zdrową dietą detoksykacyjną, która trwale oczyszcza krew i mocz z wszelkich śladów toksyn. Po zakończeniu programu można użyć zestawu do testowania leków w domu, aby wiedzieć na pewno jesteś czysty.

3. Detoksykacja w ciągu 24 godzin przy użyciu środka do czyszczenia tego samego dnia, aby tymczasowo przepłukać system toksynami

Uh oh! Jeżeli ty potrzebujesz być czysty dla testu przychodzić up w następnych kilka dniach lub wczesny ty możesz używać tymczasowego cleanser spłukiwać twój ciało toksyny chwilowo. Działa to poprzez ukierunkowanie na pęcherz i drogi moczowe, aby spłukać i wyeliminować metabolity toksyn z tych organów, dając ci około 6 godzinne okienko na podanie próbki, kiedy twój mocz jest czysty.

Ostatecznie toksyczne metabolity w pozostałej części twojego organizmu będą stopniowo wracać do pęcherza moczowego, ponieważ twój organizm naturalnie się detoksykuje i ponownie wprowadza metabolity THC z THC do twojego moczu. Oczyszczanie tego samego dnia działa tak długo, jak długo otrzymujesz właściwy produkt... jeśli otrzymasz niewłaściwy produkt, zawiedziesz. Współpracowaliśmy z naszym sponsorem PassYourTest.com, aby dostarczyć informacji i odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące testowania leków, a także aby zapewnić Ci świetny produkt do detoksykacji tego samego dnia. Możesz zamówić przez telefon lub online i mieć Same Day cleanser natychmiast wysłany do Ciebie z nocną wysyłkę dostępne.

Jak naturalnie oczyścić swoje ciało z marihuany i zdać test na obecność narkotyków?

Proces ten trwa około 30 dni w zależności od poziomu toksyn, metabolizmu i ogólnego stanu zdrowia.

1. Pij dużo wody - Podczas gdy nawilżanie organizmu jest z pewnością jednym z kluczowych sposobów na detoksykację marihuany z Twojego organizmu, nie jest to magiczne rozwiązanie. Picie dużej ilości wody sprawia, że ciało jest dobrze nawodnione i zdrowe, co jest jedną z najważniejszych rzeczy do zrobienia, gdy starasz się, aby Twoje ciało wykorzystywało zasoby do detoksykacji i jest szczególnie ważne, gdy czyścisz dla marihuany naturalnie.

2. Pobierz swoje ćwiczenia - Ponieważ marihuana jest rozpuszczalna w tłuszczach i może być przechowywana w komórkach tłuszczowych twojego ciała, im więcej masz tłuszczu w organizmie, tym dłużej trwa detoksykacja. Najlepszym sposobem na ćwiczenie jest połączenie zarówno podnoszenia masy ciała i treningu typu cardio, jak pływanie lub bieganie, które będzie spalać tłuszcz i pomóc przyspieszyć metabolizm.

3. Zielone warzywa takie jak jarmuż, brokuły, szpinak i boćwina są bardzo bogate w witaminy i minerały takie jak żelazo. Te warzywa zawierają niezbędne składniki odżywcze potrzebne do pobudzenia metabolizmu organizmu.

4. Sok cytrynowy - Cytryny zawierają bardzo wysoki poziom witaminy C, która jest bardzo ważnym elektrolitem, a także doskonałym sposobem na naturalną detoksykację THC. Najlepiej, abyś dostał swoje własne świeże cytryny ze sklepu spożywczego, ponieważ zakupiony w sklepie sok nie będzie miał takiej samej mocy jak świeżo wyciskane cytryny.

5. Przekaż Junk Food i Red Meat - Junk food, fast food i bekonowe cheeseburgery (yumm!) są niezdrowe w ogóle, ale jeśli chodzi o detoksykację marihuany na pewno nie pomagają. Te rodzaje żywności są bogate w sód, który powoduje zatrzymywanie wody, a także bogate w cukier i tłuszcze, które spowalniają metabolizm. Zamiast tego należy skupić się na żywności o wysokiej wartości odżywczej, takiej jak chude mięso, owoce i warzywa.

6. Czas na herbatę - Istnieje kilka rodzajów herbaty, o których mówi się, że pomagają ciału w naturalnym oczyszczaniu organizmu z marihuany. Jednym z nich jest herbata z mniszka lekarskiego, ponieważ pomaga ona wątrobie wyeliminować toksyny z organizmu. Zielona herbata jest również doskonałym sposobem na pobudzenie organizmu ze względu na wysoki poziom antyoksydantów i elektrolitów, które zawiera, takich jak witamina C. Każda herbata, która zawiera małą ilość kofeiny, pobudzi metabolizm i spalanie nadmiaru tłuszczu.

7. Jedz dużo zdrowego błonnika - Wiele źródeł zdrowego błonnika może mieć postać ziaren, całej pszenicy, która nie została wzbogacona, oraz roślin strączkowych, do których zalicza się groch, orzechy ziemne, soczewicę, soję i fasolę. Dostarczają one zdrowych składników odżywczych potrzebnych do zdrowego odtruwania.

8. Wstrzymaj się - Używanie marihuany podczas oczyszczania spowoduje ponowne umieszczenie THC w twoim ciele i ponowne zabrudzenie. Naturalny proces oczyszczania rozpocznie się skutecznie od zera po ponownym wprowadzeniu toksyn do organizmu.

9. Sprawdź siebie - Zdobądź zestaw testowy do użytku domowego w lokalnej aptece lub online, aby potwierdzić, że jesteś czysty.

Top Pytania i odpowiedzi na temat tego, jak zdać test na obecność narkotyków:

Jak długo marihuana pozostaje w twoim organizmie?

Badania sugerują, że marihuana może być naturalnie oczyszczona z organizmu poprzez naturalną detoksykację, dietę i ćwiczenia w ciągu około 30 dni, pod warunkiem, że jesteś w dobrym zdrowiu i przyzwoitej formie. Pamiętaj, że w tym okresie musisz całkowicie powstrzymać się od używania marihuany.

W skrajnych przypadkach, Marihuana może pozostać we krwi i moczu do 16 tygodni, w zależności od poziomu toksyn i tkanki tłuszczowej. Jeśli ważysz ponad 200 funtów lub masz wysoki procent tkanki tłuszczowej, może to potrwać tak długo, aby być czystym poprzez naturalne oczyszczanie, dietę i ćwiczenia.

Marihuana może pozostać we włosach przez 6-12 miesięcy, ale laboratoria testowe testują tylko ostatnie 90 dni wzrostu włosów. Laboratoria nie mogą testować włosów na głowie lub ciele, jeśli są one zbyt krótkie. Testy te stają się coraz bardziej popularne w przypadku lepiej płatnych prac i większych pracodawców.