JACK HERER

Jack Herer to odmiana, w której mamy dominację Sativa, nazwana na cześć legendarnego aktywisty i autora książki The Emperor Wears No Clothes. Wyjątkowe radosne efekty połączone z czystym hajem umysłowym sprawiają, że to świetna odmiana, która uznawana jest za jedną z lepszych na świecie. Stworzona była w latach 90-tych w Holandii, gdzie była traktowana jako medyczna.

Najlepsze właściwości wynikają z genetyki i połączenia Sativa Haze skrzyżowanej z Northern Lights x Shiva Skunk. Jednak jej wyjątkowość to nie tylko geny, ale także dobra atmosfera, która pojawi się u każdego kto po nią sięgnie. Roślina ma silne właściwości terapeutyczne oraz lecznicze, które są dziedzictwem Herera. Stosowana w leczeniu przypadłości umysłowych i fizycznych.

EFEKTY

Silna dominacja odmiany sativa sprawia, że efekty są bardzo przyjemne i energetyzujące. Kilka chwil z tą rośliną sprawi, że każdy będzie mógł liczyć na pełnię relaksu i nieco kreatywności. Potrafi skutecznie wyzwolić energetyczne poruszenie, które będzie napędzać dobre pomysły oraz działania. Znana na całym świecie z tego względu, że ma umysłowy wpływ, który miesza się z relaksem dla ciała, pozbawiona silnego efektu kanapowego. Euforyczne właściwości są dodatkiem do tego jakie efekty gwarantuje ta odmiana.

Feminizowane Nasiona Marihuany

Zapach

Jeśli chodzi o zapach to będzie mieszanka, w której czuć sosnę i nieco mocniejszych przypraw. Bardzo dobra opcja dla każdego smakosza, który oczekuje nakręcenia. Wyczuwalne będą także akcenty cytryny i pomarańczy z ziemistymi nutami. Koneserzy twierdzą także, że pojawia się smak ciasta miksowanego z pieprznymi dodatkami.

SMAK

Tak jak w zapachu mamy ziemisto – sosnowe akcenty z dodatkiem ostrzejszej przyprawy tak w przypadku posmaku mamy słodkawe nuty i nieco owocowego smaku co sprawia, że nie chce się o nim zapominać. Growerzy podkreślają, że to tak naprawdę jakby idealna sałatka z tropikalnych owoców, która dodatkowo przyprawiona zostaje ostrymi sosami.

WYKORZYSTANIE MEDYCZNE

Wielu lekarzy uważa, że ta odmiana będzie dobrym porannym lekarstwem. Świetna opcja dla osób, które cierpią na wszelkiego rodzaju problemy ze stresem, wahaniami nastrojów i nerwowością. Potężna dawka szczęścia i radości dla każdego, będzie doskonałym wyborem dla osób, które cierpią na depresję. Zapewniać będzie dawkę energii, dzięki czemu świetnie sprawdza się jak ktoś walczy ze zmęczeniem i lenistwem. Haj będzie przyjemny i relaksujący, dlatego będzie dobry na ból i fizyczny i psychiczny. Świetna opcja, gdy ktoś musi zmagać się z chronicznymi bólami głowy oraz migrenami. 

Kontakt

info@konopnawiedza.pl

Warto zobaczyć