Ellen Degeneres: Czy ona pali trawkę?

Ellen Degeneres: Czy ona pali trawkę?

Czy Ellen Denegeres pali trawkę, kiedy nie rozśmiesza ludzi?

Komik jest jednym z ulubionych gospodarzy talk show na całym świecie. A teraz ludzie zastanawiają się, czy jest również palaczką ganji. Niedawno media cyfrowe próbowały odpowiedzieć na to pytanie, używając jedynie badań internetowych. Po zobaczeniu reakcji, Ellen postanowiła sama odpowiedzieć na to pytanie w swoim programie.

Kim jest Ellen DeGeneres?

Ellen Degeneres to amerykańska komiczka, aktorka, prowadząca talk show. DeGeneres rozpoczęła swoją przygodę z stand-upem w Nowym Orleanie. Ponadto, na początku lat 80-tych odbyła trasę koncertową. W 1986 roku dostała występ w programie Tonight Show z Johnnym Carsonem, który zapoczątkował jej karierę.

Od tego momentu DeGeneres zdołała wylansować kilka ról w amerykańskich sitcomach. W 1994 roku Ellen dostała swój własny sitcom zatytułowany These Friends of Mine. A teraz, po kilku wybojach i walce o społeczność LGBTQ, Ellen ma jeden z najbardziej dyskutowanych programów w telewizji. The Ellen DeGeneres Show!!!

Czy Ellen DeGeneres pali trawkę?

Ellen Degeneres może nie pali trawki, ale na pewno wie, jak nas rozśmieszyć. via High Times

Oto kilka powodów, dla których można by pomyśleć, że Ellen nie ma nic przeciwko paleniu. Jednak nie przyznała się do palenia marihuany. Ale powiedzmy sobie szczerze, nigdy nie unikała mówienia o trawce.

W rzeczywistości, Ellen zdecydowała się sprzedawać towary reklamowane specjalnie dla palaczy w nieoficjalne święto trawki, 4/20. To doprowadziło do tego, że podczas swojego talk show mówiła bezpośrednio do swojej publiczności konsumentów marihuany.

"Jeśli jesteś na haju i oglądasz mój program, to odlecisz na widok wszystkich fajnych nowych rzeczy, które mam w Ellen Shop. Odbijecie sobie, wszyscy naćpani ludzie" - powiedziała DeGeneres.

The Evidence

Serwis Green Rush Daily użył tego jako dowodu, kiedy poinformował o Ellen DeGeneres palącej trawkę w sierpniu.

Ellen odpowiedziała na wideo magazynu internetowego Civilized, które zostało opublikowane w październiku, używając dokładnie tych samych dowodów, co artykuł Green Rush Daily, bez podania oryginalnego źródła.

"Więc pierwszym dowodem jest to, że sprzedałam towar użytkownikom marihuany w dniu 4/20. To nie czyni mnie palaczką, tylko sprytną bizneswoman. Nigdy nie jesteś zbyt naćpany, aby kupić bieliznę Ellen", powiedziała Ellen swoim widzom podczas ostatniego segmentu.

Ellen jest również znana z robienia mnóstwa żartów o trawce, jak wtedy, gdy zmieniła tytuł książek dla dzieci "The Little Engine That Couldn't Get Off The Couch" i "The Very Very Very Very Hungry Caterpillar".

Ostatnim dowodem w artykule Green Rush Daily "Czy Ellen DeGeneres pali trawkę" był żart, który zamieściła na Twitterze kilka lat temu.

Sprzedaż marihuany w USA może w tym roku przekroczyć 2,3 miliarda dolarów. Nie mówię, że to popieram. Mówię tylko, że jest teraz dostępna w Ellen Shop.

- Ellen DeGeneres (@TheEllenShow) 22 stycznia 2014 r.

Odpowiedź Ellen jest zawsze zabawna!

Ellen zakończyła ostatni segment stwierdzeniem, że obecnie nie pali marihuany. Zażartowała jednak, że mogła palić na 20-letnim zdjęciu użytym przez Civilized. Podzieliła się również tym, że jeden z jej scenarzystów pali trawkę. Więc, być może to on stoi za niektórymi żartami na temat trawki w The Ellen DeGeneres Show.

Wniosek, Ellen sugeruje, że mogła palić trawkę w przeszłości, ale na pewno nie teraz.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena