Arjan’s Ultra Haze #1

Arjan’s Ultra Haze #1

Arjan’s Ultra Haze #1 od Green House Seeds to bardzo silna w działaniu odmiana, która ma wyraźną przewagę sativy, ponieważ jest to około 80% całości. Jest to krzyżowka, która ma unikalne zestawienie Neville’s Haze i lokalnych szczepów z Kambodży i Laosu. Odmiana była zwycięzcą konkursu High Times Cannabis Cup 2006. Feminizowane nasiona przygotowywane są obecnie w paczkach po 3,5 oraz 10 sztuk.

Warto zwrócić uwagę na to jakie są cechy charakterystyczne tej odmiany. W ten sposób będzie można ją rzeczywiście w skuteczny sposób opisać i charakteryzować, dlatego rzeczywiście warto na tą kwestie zwrócić uwagę. Odmiana przede wszystkim długo kwitnie. W przypadku uprawy indoor będzie trzeba około 13-14 tygodni nim osiągnie dojrzałość. Długi czas będzie jednak rekompensowany tym, że otrzymamy pokaźny plon bo około 700 gram na każdy metr kwadratowy. W przypadku uprawy na zewnątrz na plon czeka się do listopada, a będzie to około 1150 gram na metr kwadratowy. Jest to roślina wysoka z długimi gałęziami, która będzie dobrze reagować na LST.

Arjan’s Ultra Haze #1 to odmiana, która charakteryzuje się aromatem bardzo przyjemnym herbaciano – miętowym. Działanie producent opisuje jako silne, dające przyjemny haj, który można nazwać poznawczym. Idealna opcja do medytacji a takżę wieczornego relaksu i rozważań. Dobra opcja dla osób, które poszukują motywacji i sensu swojego działania. Można oczekiwać, że będzie skutecznie poprawiać kreatywność. Może mieć także zastosowanie medyczne, ponieważ będzie sobie radzić przy zaburzeniach apetytu, zmniejsza objawy stresu, napięcia mięśni i ogólnego zmęczenia, chroni przed bólami głowy. Warto więc również pod kątem medycznym zwrócić na nią swoją uwagę.