Aktywista: Joe Rogan i marihuana

Aktywista: Joe Rogan i marihuana

The Joe Rogan Experience, jest dokładnie tak jak reklamowano, "doświadczeniem". Możesz nie zgadzać się ze wszystkim, co ten aktywista ma do powiedzenia, ale na pewno słyszałeś, jak mówi z sensem o konopiach.

Pełne imię i nazwisko

: Joseph James Rogan

Urodzony

: 11 sierpnia 1967 r., Newark New Jersey, USA.

Miejsce zamieszkania:

Bell Canyon, Kalifornia, USA.

Zawód:

komik stand up, komentator telewizyjny, gospodarz telewizyjny, aktor, gospodarz podcastu

HigherBio:

Co możemy powiedzieć o Joe Roganie i marihuanie? Gospodarz, aktor i ogólnie przezabawna osobowość, Rogan uosabia esencję prawdziwego aktywisty konopi. Jest postacią stale obecną w branży i nie boi się mówić głośno.

Ale zanim stał się głową konopi, miał skromniejsze początki.

Rogan przebił się przez szeregi telewizji sieciowej, co doprowadziło go do miejsca w programie News Radio. I chłopcze, jesteśmy wdzięczni, że go obsadzili. Rogan dodałby do programu polot i oryginalność, które były rozpaczliwie potrzebne. Wcielając się w postać naćpanego radiowca, w programie nazywano go nawet "Joe".

Rogan kontynuował swoją działalność po zakończeniu News Radio i stał się frontmanem kulturowego fenomenu. Jako oryginalny gospodarz programu Fear Factor, Rogan stał się kultowym klasykiem dzięki swojej energii i charyzmie na planie. Patrząc wstecz na swoje doświadczenia, Rogan przyznaje, że był dosłownie naćpany przez większość czasu kręcenia Fear Factor.

Zazwyczaj spokojna osoba, wszyscy pamiętamy, co się stało, gdy Rogan zapomniał wziąć swoją dzienną dawkę THC.

Joe Rogan i marihuana

Okej, ten facet miał to, że nadchodzi. Ale poważnie? Powiedz mi, że cała sytuacja nie sprawiła, że byłeś w szwach. Od Fear Factor, Rogan wykorzystał swoje komediowe dary, aby rozwinąć swoją karierę w stand-up comedy i uruchomić swój własny podcast: The Joe Rogan Experience.

The Joe Rogan Experience dał Roganowi platformę do wyrażania i debatowania o rzeczach, w które wierzył. Nie było żadnej sieci ani wytwórni, która cenzurowałaby to, co miał do powiedzenia. Duża część podcastu ewoluowała z banteru, ale jest surowa, niefiltrowana i nie skrzywiona. Teraz jest to prawdziwe spojrzenie w umysły Rogana i jego gości.

Jak się okazuje, Rogan wykorzystał platformę do dyskusji przy wielu okazjach o czymś, co jest jego pasją: o marihuanie.

Z dala od rozmów o legalizacji, przedstawia się nawet w bardziej wrażliwym świetle, opowiadając o tym, jak po raz pierwszy odkrył marihuanę. Joe Rogan i konopie mają interesujący związek, którego nie boi się ujawnić.

W późniejszym okresie swojej kariery, Joe Rogan wkracza w sferę dyskusji na temat odstawienia marihuany. W filmie z jego programu, omawia trzeźwy październik i proces odchodzenia od marihuany przez miesiąc.

HigherConclusion

We wszystkich formach, Joe Rogan jest prawdziwym i prawowitym aktywistą konopi. Nie tylko otwarcie mówi o prawnych i politycznych przesłankach stojących za prohibicją, ale także jasno przedstawia ryzyko i wyzwania, których sam doświadcza. Joe Rogan i marihuana to połączenie stworzone w niebie.

Joe Rogan używa komedii i humoru, aby podejść do spraw, których wielu innych aktywistów boi się dotknąć.

Za to, Joe Rogan, palimy na twoją cześć.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena