1024 medyczna marihuana

1024 medyczna marihuana

1024 to odmiana marihuany medyczna, która w sumie w 70% posiada geny Cannabis sativa. W dobrych warunkach będzie w stanie wypracować około 23% THC w swoich genach. Gdy zaś chodzi o poziom CBD również stoi u niej ponad normą. Szczególnie interesujący będzie smak tej odmiany. W czasie palenia będzie można wyczuwać słodki, ale jednocześnie pikantny smak. Pojawiają się jednocześnie owocowe i piżmowe aromaty.

To odmiana, która była wiele razy nagradzana za to jak się prezentuje. Zbiory na zewnątrz przypadają na październik a kwitnienie przebiega w ciągu około 75-80 dni. Wyrasta w tym czasie do poziomu około 180 cm i jest w stanie produkować około 600 gram na metr kwadratowy. Efekty spalenia przede wszystkim będą związane z pojawieniem się odprężenia, zmniejszeniem bólu, pobudzeniem apetytu. Odmiana 1024 to wynik selekcji, która została przeprowadzona przez Medica seeds i pochodzi z Hiszpani.

Odmiana przeznaczona jest indoor 100% indica, gdzie mamy bardzo wysoki poziom THC powyżej 20%. Plon z każdego metra kwadratowego będzie duży bo między 300 a 600 gram. Odmiana o medycznych właściwościach, która jednak nie była nagradzana w konkursach. Roślina rośnie od około metra do 2,5 metra. Jest genetycznie podobna do 1024. Czas kwitnienia to ponad 80 dni. Odmiana z zasady bardzo dobrze się przyjmuje, charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością, dlatego świetnie się sprawdzi w trakcie uprawy nawet jeśli będzie realizowana przez osoby, które nie posiadają dużego doświadczenia i będą potrzebować w tym zakresie dopiero przygotowania. Na pewno warto zwrócić uwagę na tą odmianę i się nią bliżej zainteresować. W praktyce sprawdzi się świetnie w wielu przypadkach, wśród różnych osób zajmujących się uprawą.