10 najzabawniejszych scen z marihuaną w historii kina

10 najzabawniejszych scen z marihuaną w historii kina

Jak wiele z tych klasycznych momentów związanych z ziołem pamiętasz?

Bądźmy szczerzy, filmy o stonerach to najlepszy rodzaj komedii. Na przestrzeni lat było tak wiele zabawnych momentów związanych z marihuaną na ekranie, że wybranie tych najlepszych jest trudnym zadaniem. "Trudne" nie oznacza jednak niemożliwe. Oto lista najlepszych scen z trawką w historii kina.

10. Oszołomiony i zdezorientowany (1993)

Prawie wszystko, co mówi Matthew McConaughey jest fajne, ale ta linia, w szczególności, jest jej uosobieniem. Jest tak prosta, a jednocześnie tak potężna. Tak surowy, a jednak tak prawdziwy. Mimo, że ten klip ma tylko kilka sekund długości, jest to z pewnością jeden z najlepszych fragmentów tego klasycznego filmu.

9. Zemsta frajerów (1984)

Ten klip z Revenge Of The Nerds oferuje cenną lekcję: jeśli impreza jest nudna, szybki i łatwy sposób, aby mieć trochę zabawy jest spark up jointa. Nie byle jaki joint, choć; cudowny joint! Zwróćcie uwagę na rozmiar jointów, które Bobcat ukrył w swojej kieszeni... święta racja!

8. Harold i Kumar idą do Białego Zamku (2004)

Jestem przekonany, że wielu z was może odnieść się do presji wymagających rodziców (lub przyjaciół, lub społeczeństwa) będących ciężarem w waszym codziennym życiu. Czasami chcesz po prostu usiąść, zrelaksować się, zapalić dużego jointa i nie martwić się o wszystkie stresy życia. Oto darmowa lekcja od Kumara, jak to się robi.

Podczas gdy my zajmujemy się Haroldem i Kumarem, nie jest tajemnicą, że ci faceci uwielbiali palić trawkę. W rzeczywistości, Kumar kochał trawkę tak bardzo, że nawet miał o niej porywającą fantazję. Oto mały bonusowy klip:

7. Prawdziwy romans (1993)

Podczas gdy ta scena nie jest w żaden szczególny sposób fantastyczna, ani nawet zabawna, to tym, co sprawia, że zapada w pamięć jest osoba odgrywająca rolę leniwego, żyjącego na kanapie palacza. Tak, to Brad F'in Pitt, w jednej ze swoich pierwszych ról filmowych. Choć scena może nie jest komediowa, to fakt, że Brad pali jointa w jednym ze swoich pierwszych występów na ekranie jest wystarczająco zabawny, by znaleźć się na tej liście.

6. Ted (2012)

Kto by przypuszczał, że film, w którym Mark Wahlberg rozmawia z wypchanym zwierzęciem, będzie tak zabawny (a także tak bardzo naganny)? Film jest wypełniony mnóstwem odniesień do narkotyków, ale ten szczególny, w którym Ted wspomina różne szczepy chwastów jest szczególnie zabawny. Czy spróbowałbyś "To jest trwałe"?

5. Wielki Lebowski (1998)

Czy istnieje bardziej kultowy klasyk niż "Big Lebowski"? Wszystko w tym filmie to czysta klasyka. Koleś stał się czymś w rodzaju przywódcy religijnego dla wielu zagorzałych fanów, którzy żyją według jego zasad. W końcu Koleś przestrzega. A ćpanie było zdecydowanie częścią tego stylu życia.

4. Caddyshack (1980)

Ten film wyprzedzał swoje czasy pod wieloma względami. W tamtych czasach trawka wciąż miała ogromne negatywne piętno, ale Chevy Chase i Bill Murray nie bali się żartować na jej temat. W tej konkretnej scenie Murray gra dozorcę terenu, który pokazuje nowy rodzaj trawy, który opracował dla pola golfowego... i służy to drugorzędnemu celowi, jak również.

3. Walk Hard (2007)

Może to tylko ja, ale od dawna twierdzę, że "Walk Hard" to karygodnie niedoceniony film. Jest tak, tak zabawny, a jednak ciągle jest pomijany przy omawianiu najlepszych współczesnych komedii. W tej scenie Dewey poznaje marihuanę, a jego koledzy z zespołu próbują go chronić. Jest to pierwszy z długiej linii narkotyków, które zmieniają jego życie.

2. Half Baked (1998)

Czym byłaby ta lista bez "Half Baked"? To kwintesencja stoner movie. W rzeczywistości, wybranie jednej sceny jako "najlepszej sceny z marihuaną" byłoby przestępstwem, dlatego jest to po prostu naprawdę zabawna scena, w której Dave Chappelle i chłopaki naćpają się i idą porozmawiać z dilerem narkotyków. Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, gorąco polecam naćpanie się i obejrzenie całego filmu.

  1. Piątek (1995)

To prosta zasada, stosuj się do niej.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena